Nareszcie jest! Całym zespołem ciężko pracowaliśmy do ostatniej chwili, ale udało się 😊 Oficjalnie rozpoczynamy przedsprzedaż pierwszej książki Wydawnictwa WEI 📚 Tylko do 22 października 2021 r. dostępna jest w specjalnej, obniżonej cenie!

Zaczynamy od pozycji niezwykle ważnej ze względu na fakt jej bezwzględnego ocenzurowania przez największą księgarnię internetową na świecie. Książka „Kiedy Harry stał się Sally” Ryana T. Andersona, będąca mocno zakorzenioną w badaniach naukowych, wyważoną analizą zjawiska transpłciowości, była już od ponad dwóch lat na listach bestsellerów, kiedy to światowy gigant sprzedaży internetowej, bez żadnego wyjaśnienia, postanowił całkowicie zablokować jej sprzedaż na swojej platformie.

Misją naszego Wydawnictwa jest poruszać tematy, o których inni boją się głośno rozmawiać. Nie chcemy dopuścić do tryumfu kultury wykluczenia w naszym kraju. Wierzymy, że siłą zdrowego rozsądku i naszym przywiązaniem do wolności, możemy temu zapobiec. Dlatego z największą przyjemnością prezentujemy polskie wydanie pozycji nr 1 na współczesnym, politycznie poprawnym „indeksie ksiąg zakazanych”.