Wydawnictwo WEI

Sklep

FAQ

Na bieżąco informujemy naszych klientów o statusie zamówienia drogą mailową. Zachęcamy do uważnego śledzenia wiadomości w skrzynce pocztowej, a w przypadku ich braku, o sprawdzenie folderu z niechcianą pocztą.

Można również skorzystać z opcji Śledź zamówienie na stronie naszego sklepu, poprzez wpisanie ID zamówienia oraz adresu e-mail, jaki podany był przy jego składaniu.

Oczywiście. W takiej sytuacji prosimy o ponowne opłacenie wysyłki zgodnie z ceną podaną na rachunku. Wpłaty należy dokonać na konto o numerze: 38 1020 4900 0000 8202 3188 7199. W tytule prosimy o podanie numeru zamówienia z dopiskiem „OPŁATA ZA PONOWNE NADANIE”. Dla przykładu „1234 OPŁATA ZA PONOWNE NADANIE”.
 
Koszt: 13,03 zł (jeśli przesyłka ma być nadana ponownie paczkomatem – prosimy wówczas o dane paczkomatu)
13,96 (jeśli przesyłka ma być nadana ponownie kurierem – w tym przypadku prosimy o podanie pełnych danych adresowych)
 
Jest też możliwość odbioru osobistego w siedzibie wydawnictwa w al.Jerozolimskich 30/7 w Warszawie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-15:00.
 
Można również skorzystać z opcji Śledź zamówienie na stronie naszego sklepu, poprzez wpisanie ID zamówienia oraz adresu e-mail, jaki podany był przy jego składaniu.

Tak. Prosimy napisać do nas maila na adres wydawnictwo@wei.org.pl z podaniem następujących danych:

  • imię i nazwisko
  • adres e-mail, numer telefonu
  • zamawiane produkty
  • dokładny adres wysyłkowy
 

W zależności od adresu i wagi paczki przygotujemy indywidualną wycenę.

Dostępną formą płatności przy wysyłce za granicę jest przelew zwykły.

Czas realizacji to 48 h plus czas dostawy uzależniony od przewoźnika.

Bezzwłocznie! Wszystkie zamówienia realizowane są w kolejności ich pojawienia się w naszym systemie, najpóźniej następnego dnia roboczego. O wszelkich opóźnieniach związanych z ponadprzeciętną ilością zamówień, staramy się informować naszych klientów na bieżąco.

Czas dostarczenia przesyłki uzależniony jest od wybranej formy dostawy. Zwykle nie jest to więcej niż 48 h.

Tak, proszę wybrać odpowiednią opcję przy finalizacji zamówienia. Odbiory są możliwe w naszym biurze przy Alejach Jerozolimskich 30/7 w Warszawie w godz. 10:00 – 15:00.

Nie, na chwilę obecną nie ma możliwości płatności przy odbiorze. Również w przypadku odbioru osobistego konieczne jest opłacenie zamówienia z góry.

Nasze płatności obsługuje operator PayU. W ramach płatności PayU możliwe jest m.in. wykonanie szybkiego przelewu internetowego, płatności BLIK, płatności kartą Visa i Mastercard, a także przelewu tradycyjnego. Można również opłacić zamówienie w formie tradycyjnego przelewu bezpośrednio na nasze konto.

Tak, bezpośrednio po otrzymaniu zamówienia nasz system automatycznie wysyła takie potwierdzenie na podany przez klienta adres e-mail.

Bardzo prosimy o natychmiastowe powiadomienie o tym kuriera i sporządzenie protokołu uszkodzenia przesyłki.

Bardzo prosimy o bezzwłoczny kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta pod adresem e-mail wydawnictwo@wei.org.pl

W ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia, każdy klient ma ustawowe prawo do odstąpienia od umowy. Zwrotu książek można dokonać osobiście w naszym biurze przy Alejach Jerozolimskich 30/7, 00-024 w Warszawie lub nadać na ten adres przesyłkę. Zwrot należności nastąpi w ciągu 14 dni od otrzymania zwracanego produktu taką samą formą płatności, jaka została wybrana przy składaniu zamówienia.

Jeżeli książki, które od nas otrzymałeś są uszkodzone, bardzo prosimy o bezzwłoczny kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta pod adresem e-mail wydawnictwo@wei.org.pl

Serdecznie zapraszamy do subskrypcji naszego Newslettera! Nie tylko będziesz na bieżąco z naszą ofertą, ale również dowiesz się o wielu promocjach dostępnych tylko dla subskrybentów. 😉

REJESTRACJA


Twoje dane są chronione w naszym sklepie, zapoznaj się z polityka prywatności.

Zapisz się do naszego Newslettera!